DSP– юридичні та детективні послуги
+38 044 539 47 07
24/7
КОМПАНІЯ DSP
поліграф безпека захист

ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

 

Заключение по результатам исследования

Основна мета правової консультації в тому, щоб дати клієнтові повноцінну правову інформацію по хвилюючому його питанню, а саме, про стан конкретної справи клієнта, про зміст і значення документа, правові наслідки певних дій клієнта або третіх осіб, перспективи розвитку спору, можливі заходи захисту порушеного права і т.п.

Кваліфіковані фахівці компанії DSP постійно консультують клієнтів, надаючи всілякі юридичні послуги, головним змістом яких є не тільки консультація, а безпосереднє рішення конкретної правової проблеми клієнта: представництво в суді, підготовка юридично значимого документа (договору, судового позову тощо), забезпечення отримання дозволу (ліцензії, дозволи, ін.) і т.д. Консультування не є самоціллю роботи правозахисника, швидше за все така робота носить характер швидше інформування про дії щодо захисту інтересу клієнта, очікуваних непередбачених наслідків таких дій.

Правозахисники компанії DSP дадуть пораду, що і як слід робити у Вашому випадку і куди варто звернутися для вирішення проблеми.

Для того, щоб якомога краще допомогти нашим клієнтам, ми докладаємо величезних зусиль. Так, ми постійно збільшуємо число тем, за якими можна дати онлайн-консультацію. Крім того, ми просимо наших клієнтів оцінювати зрозумілість і корисність відповідей.

Наші юристи постійно підвищують свою кваліфікацію як самостійно, так і на спеціальних курсах. Також, ми намагаємося зробити сайт компанії DSP якомога більш корисним. Ми викладаємо нові статті на злободенні теми, короткі й прості інструкції для громадян та іншу актуальну інформацію.

ККОМАНДА DSP

ВОЛОДИМИР ВЕДМІДЬ

СЕО, адвокат, експерт-поліграфолог


ДМИТРІЙ ПОПОВ

Кандидат психологічних наук,
експерт з психодіагностики
та профайлінгу


ОЛЕКСАНДР МОРОЗ

Поліграфолог, правознавець,
депутат ВРУ 1 скликання


ІГОР ІЩУК

Провідний аналітик, спеціаліст
в галузі детективної діяльності