DSP– юридичні та детективні послуги
+38 044 539 47 07
24/7
КОМПАНІЯ DSP
поліграф безпека захист

Стеження за людьми

 

У компанії DSP надають повний спектр детективних послуг. Однією з послуг є цілодобове стеження за людьми. Тому, якщо Вам потрібно простежити за людиною в не залежності від його статусу в суспільстві, звертайтеся.

Найбільш ефективний метод збору інформації про людину – це зовнішнє спостереження. Але цей спосіб вимагає часу, спеціальних навичок і технічних засобів для проведення спостереження. До них відноситься непомітна стороннім фото та відео техніка.

Результат стеження за людиною дозволить дізнатися про спостережуваного все. Його розпорядок дня в будні дні та вихідні, звички, по яких маршрутах пересувається, які адреси відвідує і безліч іншого. Також довести те, що чоловік або дружина зраджує можна єдиним способом, а точніше потрібно простежити за ними. Тому стеження і є найбільш популярною і затребуваною послугою.

Детективи компанії DSP мають багаторічний досвід по веденню прихованого спостереження і застосовують у цій діяльності найсучасніші технічні засоби. Надані ними відео та фото матеріали, де показане пересування і кожна важлива дія, проллють світло на таємне життя людини і дадуть відповідь на питання, які цікавлять замовника, а при необхідності стануть незаперечним доказом тих чи інших проступків.

Для досвідченого детектива не проблема простежити за людиною в не залежності від того, на чому вона  пересувається. Чи є у неї особистий транспорт або ж вона використовує громадський транспорт.

Проміжні чи остаточні результати стеження доставляються замовникові оперативно і в повній відповідності з домовленостями.

ККОМАНДА DSP

ВОЛОДИМИР ВЕДМІДЬ

СЕО, адвокат, експерт-поліграфолог


ДМИТРІЙ ПОПОВ

Кандидат психологічних наук,
експерт з психодіагностики
та профайлінгу


ОЛЕКСАНДР МОРОЗ

Поліграфолог, правознавець,
депутат ВРУ 1 скликання


ІГОР ІЩУК

Провідний аналітик, спеціаліст
в галузі детективної діяльності