DSP– юридичні та детективні послуги
+38 044 539 47 07
24/7
КОМПАНІЯ DSP
поліграф безпека захист

 

Про компанію DSP

Схема Про DSP ОСТАТОЧНА укр

НАЗВА КОМПАНІЇ DSP – ЦЕ ПЕРШІ ЛІТЕРИ ТРЬОХ ОСНОВНИХ НАПРЯМКІВ ДІЯЛЬНОСТІ:

Detection – детективні послуги/детекція брехні, надання детективних послуг, а також проведення досліджень з використанням поліграфа (детектора брехні) по виявленню неправдивої/приховуваної інформації.

Security – економічна безпека/безпека бізнесу, забезпечення безпеки господарської діяльності, вивчення контрагентів, конкурентів та партнерів, аналіз загроз і складання карт ризиків, організація ризикменеджменту в компаніях.

Protection – юридичні послуги/правовий захист, організація заходів щодо захисту юридичних і фізичних осіб в суді (адвокатські послуги) та у відносинах з органами влади або власниками.

Не дивлячись на важкий економічний стан і кризу у державі, наші спеціалісти виконують складні задачі на високому рівні. Більшість завдань, які ставляться перед компанією DSP, відносяться до фінансової, господарської і комерційної діяльності, особистого життя клієнтів. 

Наша головна гордість – це наша КОМАНДА, яка складається з професіоналів своєї справи з великим досвідом роботи у сферах безпеки, аналітики, інформаційних технологій, психології, юриспруденції, поліграфологої (інструментальної детекції брехні).

Високі моральні принципи наших спеціалістів є гарантією абсолютної конфіденційності наших клієнтів.

Також, особливу увагу у компанії DSP приділяється науковим підходам та останнім досягненням у техніці та інформації, що дозволяють проводити необхідні роботи відповідно до сучасних стандартів.

Працюючи з 2000 року, ми можемо з впевненістю стверджувати, що краще за все про наш професіоналізм і якість виконаних робіт можуть повідомити наші клієнти та партнери.

Репутація команди DSP – це її основний капітал. 

Ми впевнені, що звернувшись до нас, ви залишитесь задоволені нашою роботою, отримаєте бажаний результат і порекомендуєте нас своїм знайомим і колегам.

Головне покликання компанії DSP – це створення для будь-якого підприємства чи фізичної особи відчуття впевненості, безпеки та захищеності. 

Впродовж останніх декількох років ми активно слідкуємо за подіями, що відбуваються в нашій країні. Ми не стоїмо осторонь, ми намагаємось активно діяти в напрямку виявлення сепаратистів, які бажають зайняти владні посади; політиків-популістів, що говорять неправду кожного разу, коли тількипочинають говорити; злочинців,  які намагаються уникнути покарання за свої кримінально карані діяння; шахраїв, які створюють багаторівневі схеми з відмивання як бюджетних, так і інвестиційних коштів.

Для  досягення вищезазначених завдань спеціалісти компанії DSP проводили тестування на поліграфі в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Рівному, Івано-Франківську, Черкасах, Херсоні, Житомирі, Чернігові, Дніпропетровську, Ужгороді та багатьох інших містах.

ККОМАНДА DSP

ВОЛОДИМИР ВЕДМІДЬ

СЕО, адвокат, експерт-поліграфолог


ДМИТРІЙ ПОПОВ

Кандидат психологічних наук,
експерт з психодіагностики
та профайлінгу


ОЛЕКСАНДР МОРОЗ

Поліграфолог, правознавець,
депутат ВРУ 1 скликання


ІГОР ІЩУК

Провідний аналітик, спеціаліст
в галузі детективної діяльності