DSP– юридичні та детективні послуги
+38 044 539 47 07
24/7
КОМПАНІЯ DSP
поліграф безпека захист

ПРИНЦИПИ РОБОТИ КОМПАНІЇ DSP

 

Принцип 1: ПРОЦЕС НАВЧАННЯ – НЕСКІНЧЕННИЙ
Фахівці компанії DSP знаходяться в постійному процесі навчання. Це дозволяє нам здійснювати нові відкриття. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому і не поспішаємо приймати рішення.

Принцип 2: УМІЛО ПІДІБРАНІ ПАРТНЕРИ – ЗАПОРУКА УСПІХУ
Ми тісно співпрацюємо з компаніями Поліграф Центр, Територія закону, Сідкон та іншими експертами у своїй галузі. Основним змістом даного принципу є ефективне використання партнерів-фахівців, які допоможуть максимально розкрити всі можливості компанії.

Принцип 3: РОБОТА ЗГУРТОВАНОЮ КОМАНДОЮ
Запорукою будь-якої успішної справи завжди були хороші командні елементи. Тільки згуртовані команди можуть домогтися поставленої мети. Фахівці DSP залишалися командою завжди, попри всі тимчасові труднощі в період існування компанії.

Принцип 4: ВІРА В УСПІХ – ВЕЛИКА ЧАСТИНА РОБОТИ
Команда DSP вірить у те, що немає нічого нездійсненного для неї. Завдяки цій вірі у свої сили, компанія досягає успіхів протягом вже багатьох років. Хоча деякі з них були досить важкими. Тільки віра в свій потенціал дозволяє нашій команді триматися на плаву в той час як інші компанії, втративши віру, – тонуть.

Принцип 5: ПОПУЛЯРНІСТЬ КОМПАНІЇ БЕЗ ЗНАНЬ СВОЄЇ ІСТОРІЇ – НЕМОЖЛИВА
Компанії та фірми, які не повністю використовують свій потенціал, приречені на забуття. Необхідною умовою успішного розвитку будь-якого бренду є вміння подати свою історію в найсприятливішому кольорі. Багато марок просто пропадає і зникає через нестачу культури, через невміння красиво розповісти про себе.

Принцип 6: УСПІХ НЕ БУВАЄ МИТТЄВИМ
Кожен бажає досягти результату з мінімальною кількістю витрат. Але якщо подивитися на історію розвитку найвідоміших і найпопулярних брендів, марок і людей, то можна побачити безліч темних моментів і перешкод, які виникали на шляху до успіху. Ми послідовні і професійні у своїй справі, ми цінуємо постійних клієнтів, ми пишаємося нашими досягненнями. І це ми робимо постійно…

Принцип 7: ЯКЩО МИ НЕ ПОДБАЄМО ПРО КЛІЄНТА, ПРО НЬОГО ПОДБАЄ ХТОСЬ ІНШИЙ
Клієнти DSP лояльні до хорошого обслуговування, але готові дуже швидко перемкнутися на конкурентів, якщо дати їм хоч найменший привід подумати, що їх не цінують. Клієнт для нас завжди був, є і буде понад усе. Ми Вас цінуємо!

ККОМАНДА DSP

ВОЛОДИМИР ВЕДМІДЬ

СЕО, адвокат, експерт-поліграфолог


ДМИТРІЙ ПОПОВ

Кандидат психологічних наук,
експерт з психодіагностики
та профайлінгу


ОЛЕКСАНДР МОРОЗ

Поліграфолог, правознавець,
депутат ВРУ 1 скликання


ІГОР ІЩУК

Провідний аналітик, спеціаліст
в галузі детективної діяльності