DSP– юридичні та детективні послуги
+38 044 539 47 07
24/7
КОМПАНІЯ DSP
поліграф безпека захист

Пошук людей

2.1ОДНІЄЮ З ОСНОВНИХ СПЕЦІАЛІЗАЦІЙ КОМПАНІЇ DSP Є ПОШУК ЛЮДЕЙ. МИ ЗНАХОДИМО ЗНИКЛИХ, БОРЖНИКІВ, ЗЛОЧИНЦІВ…

Детективи компанії мають великий досвід і все необхідне обладнання, щоб знайти людину навіть з наданням замовником мінімальної кількості інформації про неї.

Якщо Вам потрібно знайти людину, тоді найбільш простим способом буде звернутися до професіоналів. У них великий досвід в пошуку людей і вони знають, на що варто звернути увагу в першу чергу. Тим більше що кожен випадок з пошуку людини індивідуальний.

Звичайній людині знайти людину вельми складно. У нього немає доступу до баз даних, немає досвіду в опитуванні людей і недостатньо часу робити все вчасно, а тим більше в правильному порядку.

Досвідчений детектив з пошуку людей в кожній справі виставляє правильні пріоритети і будує свою стратегію. Це дозволяє йому знайти людину з мінімумом зачіпок. У своїй діяльності він використовує бази даних, всесвітню павутину, опитує всіх, хто міг бути потенційним свідком або міг бачити зниклого або ж того, хто переховується.

У компанії DSP займаються пошуком зниклих людей, включаючи дітей і дорослих. Детективи компанії допоможуть знайти зниклу дитину, родича, шахрая і інших розшукуваних осіб. Коли людина ховається вона все одно залишає за собою слід з дрібних елементів, а завдання детектива проаналізувати їх і знайти цю людину.

ККОМАНДА DSP

ВОЛОДИМИР ВЕДМІДЬ

СЕО, адвокат, експерт-поліграфолог


ДМИТРІЙ ПОПОВ

Кандидат психологічних наук,
експерт з психодіагностики
та профайлінгу


ОЛЕКСАНДР МОРОЗ

Поліграфолог, правознавець,
депутат ВРУ 1 скликання


ІГОР ІЩУК

Провідний аналітик, спеціаліст
в галузі детективної діяльності