DSP– юридичні та детективні послуги
+38 044 539 47 07
24/7
КОМПАНІЯ DSP
поліграф безпека захист

Порядок проведення тестувань на поліграфі

 

Якщо Вам потрібна стисла і професійна інформація про порядок проходження дослідження на поліграфі, прочитайте, будь-ласка, дану статтю.

На роботі… вдома… під час відпочинку… навіть у колі своїх близьких Ви не можете знати, що відбудеться наступної миті. Реалії сьогодення потребують ефективних методів підходу до вирішення проблем!

Професійне дослідження з використанням поліграфу – найефективніший інструмент виявлення приховуваної інформації!

Що включає в себе дослідження (тестування) на поліграфі:

1

I ЕТАП – підготовчий, в ході якого потрібно детально проаналізувати інформацію та зібрати максимум деталей для проведення наступних етапів дослідження. Також перед самим дослідження потрібно встановити:

  • питання, які ставляться на дослідження.
  • вік – особа не молодша 14 років, у крайніх випадках не молодша 11 років. У віці від 14 до 16 років особи можуть досліджуватись у присутності батьків або інших опікунів.
  • фізичний стан – для проходження дослідження особа повинна знаходитись в адекватному стані, контролювати свої емоції та поведінку. Фактори, які можуть впливати на стан: недостатній сон, значна втома, травми, хвороби, алкоголь та ін.
  • психологічний стан (емоційне відношення до теми дослідження)
  • робота в правоохоронних органах. Дослідження проводиться за письмовим погодження з керівництвом.
  • інші фактори, які можуть вплинути на результат.

Поліграфолог компанії DSP пройде з Вами перший етап дослідження безкоштовно!

2

II ЕТАП – передтестова бесіда (30-60 хв), слугує підготовчим етапом до самого дослідження. На цій стадії поліграфолог роз’яснює особі правила проведення тестування, принцип роботи поліграфа, основні питання, які будуть задаватися в ході дослідження.

Після всіх необхідних роз’яснень, якщо особа бажає проходити тест, в обов’язковому порядку вона повинна дати свою письмову згоду. Лише після отримання письмової згоди поліграфолог має право проводити тестування.

3

III ЕТАП – безпосередньо саме дослідження (60-120 хв), а саме фіксація психофізіологічних реакцій людини при відповідях на пред’явлені стимули (зазвичай у вигляді питань, можуть бути предмети, фото…).

При проведення кваліфікованого дослідження потрібно враховувати ряд факторів:

  • стан особи в момент самого дослідження (компанія DSP на сьогодні в повсякденній практиці використовує найновітніше обладнання, яке дає змогу не лише фіксувати реакції організму, а й визначати рівень збудження нервової системи людини)
  • умови проведення дослідження на поліграфі. В першу чергу дослідження повинно проводитись у тихому приміщенні, без сторонніх осіб, з обов’язковою відеофіксацією. Також повинні бути дотримані ряд інших умов: розмір кімнати, колір стін, місце розташування досліджуваної особи відносно  поліграфолога та інші методичні вимоги, дотримання яких в своїй сукупності і дає змогу надати професійну послугу.

Важливо! Поліграф абсолютно безпечний для здоров’я людини. Якщо Ви знайдете іншу інформацію, будь-ласка, звертайтесь до працівників компанії DSP, які нададуть Вам кваліфіковану консультацію щодо безпечності поліграфа та в разі необхідності – відповіді на всі Ваші запитання!

Psihologiya

IV ЕТАП – післятестова бесіда (5-20 хв), яка слугує завершальним етапом перед аналізом результатів дослідження. В ході післятестової бесіди людина, яка пройшла дослідження, може задавати всі питання, що виникли в неї в ході тесту. В ході післятестової бесід поліграфолог роз’яснює досліджуваній особі ті моменти, щодо яких виникли питання.

Крім того, на цьому етапі поліграфолог проводить первинний аналіз поліграм з метою з’ясування причин, що мали наслідком високу реактивність особи на нейтральні питання або ж спричинили несистемні виражені реакції.

Під час післятестової бесіди особа має право висловити свої зауваження щодо процедури тестування як в усному, так і в письмовому вигляді.

29

V ЕТАП – аналіз результатів дослідження (60-180 хв). Поліграфолог дає об’єктивну оцінку отриманих в ході дослідження реакцій та робить свій висновок стосовно правдивості показів досліджуваної особи.

Важливо! В будь-який момент особа може відмовитися від проходження поліграфа без жодних пояснень. Ніхто не має право звинувачувати людину в чомусь, якщо вона відмовилися від дослідження.

Якщо у Вас виникли запитання стосовно перевірок на поліграфі, будь-ласка, ми завжди готові надати Вам професійну консультацію!

 

ККОМАНДА DSP

ВОЛОДИМИР ВЕДМІДЬ

СЕО, адвокат, експерт-поліграфолог


ДМИТРІЙ ПОПОВ

Кандидат психологічних наук,
експерт з психодіагностики
та профайлінгу


ОЛЕКСАНДР МОРОЗ

Поліграфолог, правознавець,
депутат ВРУ 1 скликання


ІГОР ІЩУК

Провідний аналітик, спеціаліст
в галузі детективної діяльності