DSP– юридичні та детективні послуги
+38 044 539 47 07
24/7
КОМПАНІЯ DSP
поліграф безпека захист

ПЕРЕВІРКА ПРИМІЩЕНЬ НА НАЯВНІСТЬ ЗАСОБІВ ЗЙОМУ ІНФОРМАЦІЇ

 

5.1

У ВАС Є ПІДОЗРИ, ЩО У ВАШІЙ КВАРТИРІ АБО ОФІСІ ВСТАНОВЛЕНІ ЗАСОБИ ЗЙОМУ ІНФОРМАЦІЇ?

Компанія DSP надає послуги з перевірки квартир, офісів та інших житлових і нежитлових приміщень на наявність “жучків” і прихованих відеокамер. Вартість послуги залежить від площі приміщення.

 

Приховані технічні пристрої можуть бути в будь-якому приміщенні. Особливо це стосується кабінетів керівників компаній або ж ТОП-менеджерів.

Після проведеної перевірки Ви отримуєте результат у вигляді демонтованих “жучків” і відеокамер або інформацію про їх відсутність.

Наявність таких пристроїв завдає серйозної шкоди безпеці, так як з їх допомогою ведеться приховане підслуховування і спостереження за найбільш важливими людьми Вашої компанії. Конкуренти і просто недоброзичливці можуть встановлювати їх скрізь, це може бути робочий офіс і навіть дитяча кімната у Вашому домі.

Компанія DSP пропонує перевірити приміщення на прослуховування. Перевірку проводять професіонали з використанням спеціального обладнання нового покоління. Це дозволяє зі 100% гарантією виявити будь-які жучки, мікрофони та інші пристрої для підслуховування.

Перевірка приміщень на наявність підслуховуючих пристроїв відбувається ретельно. У процесі перевіряється кожен елемент всіх кімнат компанії, будинку і підсобних приміщень. Також ми пропонуємо перевірити автомобіль на наявність жучків, які повідомляють про місцезнаходження.

Знайдені прослуховуючи пристрої («прослушка») або стороннє відео спостереження вказує на діяльність конкурентів або ж іншого роду недоброзичливих осіб. Крім витівок конкурентів частішають випадки прихованого відео спостереження за дітьми та підлітками з метою поповнення відеотек людей з різними розладами психіки. У мережі описується все більше таких випадків. Тому дбати про свою безпеку необхідно не тільки бізнесменам, а й звичайним родинам. Тим більше, що перевірити приміщення на прослуховування і сховане відео спостереження самостійно вельми складно. Технічні засоби для підслуховування і прихованого відео спостереження стають з кожним роком все більш вишуканими. Помітити їх просто неможливо.

Вартість послуги – від 8000 грн.

Конфіденційність гарантуємо.

Замовити послугу і отримати консультацію Ви можете через електронну пошту, або просто зателефонувавши по телефону, вказаному на сайті.

ПЕРЕВІРКА АВТОМОБІЛІВ НА НАЯВНІСТЬ ЗАСОБІВ ЗЙОМУ ІНФОРМАЦІЇ

У Вас є підозри, що у вашому авто встановлені засоби моніторингу та знімання інформації?

Компанія DSP перевірить Ваш автомобіль і при необхідності демонтує знайдені засоби. Вартість послуги як правило фіксована. Після проведеної перевірки Ви отримуєте результат у вигляді демонтованих засобів зйому інформації або інформацію про їх відсутність.

Вартість послуги – від 5000 грн.

Конфіденційність гарантуємо.

ККОМАНДА DSP

ВОЛОДИМИР ВЕДМІДЬ

СЕО, адвокат, експерт-поліграфолог


ДМИТРІЙ ПОПОВ

Кандидат психологічних наук,
експерт з психодіагностики
та профайлінгу


ОЛЕКСАНДР МОРОЗ

Поліграфолог, правознавець,
депутат ВРУ 1 скликання


ІГОР ІЩУК

Провідний аналітик, спеціаліст
в галузі детективної діяльності