DSP– юридичні та детективні послуги
+38 044 539 47 07
24/7
КОМПАНІЯ DSP
поліграф безпека захист

Історія
Компанія DSP була заснована в 2000 році групою правників з метою захисту інтересів громадян та суб’єктів господарювання.

Назва компанії – це перші літери трьох основних напрямків діяльності:

Detection – детекція брехні, проведення досліджень з використанням поліграфа (детектора брехні) по виявленню неправдивої/приховуваної інформації.

Security – економічна безпека, забезпечення безпеки бізнесу, аналіз загроз і складання карт ризиків, організація ризикменеджменту в компаніях.

Protection – правовий захист, організація заходів щодо захисту юридичних і фізичних осіб в суді (адвокатські послуги) та у відносинах з органами влади або власниками.

Протягом 2000-2008 років компанія DSP здійснювала юридичний супровід та представництво своїх клієнтів перед державою та третіми особами. На рахунку правників компанії сотні виграних справ в господарських судах та судах загальної юрисдикції. Компанія DSP завоювала провідні позиції на ринку юридичних послуг. Ми зарекомендували себе як професійна та надійна команда фахівців своєї справи.

Починаючи з 2009 року, ми усвідомили, що якісний правовий захист інтересів установ, підприємств та організацій будь-якої форми власності неможливий без проведення аудиту діяльності, вивчення контрагентів та конкурентів нашого Клієнта.

Таким чином, в 2009 році починає зароджуватись та активно розвиватись напрямок безпеки бізнесу та детективних послуг. Саме в той час до компанії DSP долучились спеціалісти в сфері аудиту, обліку та фінансів, які мали досвід роботи в спецпідрозділах по боротьбі з економічною злочинністю. На даний час компанія DSP може запропонувати своїм клієнтам цілий комплекс заходів з побудови системи економічної безпеки на підприємстві.

В 2012 році керівництвом компанії DSP було прийняте важливе управлінське рішення про надання нашим клієнтам послуг з детекції брехні з використанням поліграфу. Дане рішення було мотивоване високою ефективністю використання поліграфу при проведенні перевірок персоналу, службових розслідувань та встановленні істини в спірних ситуаціях.

Таким чином, з 2012 року в команді DSP працюють професійні поліграфологи, які є членами Всеукраїнської асоціації поліграфологів, провели сотні психофізіологічних досліджень з використанням поліграфу та мають досвід проведення психофізіо судових експертиз.

В 2014 році ми відкрили нову сторінку в історії компанії DSP, яка ознаменувалась двома визначними подіями: створення адвокатського об’єднання DSP та початком проведення експертиз.

Адвокатське об’єднання DSP об’єднало в собі найбільш досвідчених та високопрофесійних адвокатів, які в різний час співробітничали з компанією DSP. Заснування адвокатського об’єднання DSP дозволило нам вийти на новий рівень роботи в сфері права, поставити перед собою нові цілі з метою досягнення європейських стандартів надання юридичних послуг.

Для проведення експертиз компанія DSP залучає як власних експертів, так і експертів, що працюють в державних установах та мають необхідні спеціальні знання, досвід та дозвільні документи.

З 2015 року компанія DSP починає активно займатись аналітичною детективною діяльністю, проведенням внутрішніх розслідувань та пошуком осіб зниклих без вісті або ж причетних до вчинення правопорушень.

Ми цінуємо своїх клієнтів і вдячні Вам за довіру.

ККОМАНДА DSP

ВОЛОДИМИР ВЕДМІДЬ

СЕО, адвокат, експерт-поліграфолог


ДМИТРІЙ ПОПОВ

Кандидат психологічних наук,
експерт з психодіагностики
та профайлінгу


ОЛЕКСАНДР МОРОЗ

Поліграфолог, правознавець,
депутат ВРУ 1 скликання


ІГОР ІЩУК

Провідний аналітик, спеціаліст
в галузі детективної діяльності