DSP– юридичні та детективні послуги
+38 044 539 47 07
24/7
КОМПАНІЯ DSP
поліграф безпека захист

 

Безпека бізнесу

 

Схема Безпека бізнесу_укр 

СИСТЕМА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПОКЛИКАНА МІНІМІЗУВАТИ ЯК ЗОВНІШНІ, ТАК І ВНУТРІШНІ ЗАГРОЗИ ДЛЯ БІЗНЕСУ. ОКРЕМО НА ПІДПРИЄМСТВІ СТВОРЮЄТЬСЯ ЕФЕКТИВНА СИСТЕМА ПРЕВЕНТИВНИХ ЗАХОДІВ З МЕТОЮ МІНІМІЗАЦІЇ РИЗИКІВ В МАЙБУТНЬОМУ.

 

Аудитори та фінансисти компанії DSP спеціалізуються на організації системи економічної безпеки (забезпечення безпеки бізнесу) на підприємствах, а також побудові системи ризикменджементу для створення превентивної бази безпечного функціонування бізнесу.

Окремо необхідно підкреслити, що окрім зовнішніх загроз (конкуренція на ринку, несприятливий економічний стан у державі, фінансова криза, політична нестабільність та ін.) підприємству загрожують і внутрішні фактори, до яких відносять недобросовісний персонал, шахрайство, зловживання, які можуть мати прояв у співпраці з зовнішніми агентами, включення співробітника компанії у злочинну схему, а також шахрайство, яке базується на недосконалості законодавства.

Не усі бізнес-структури можуть дозволити собі утримувати власну службу безпеки. При цьому, далека не усі співробітники служб безпеки на підприємствах мають достатню кваліфікацію.

Загальновідомо, що гарантії економічної безпеки підприємства підкріплюються шляхом формування та підтримки високої функціональності загальної інфраструктури управлінського складу бізнесу. Такі заходи призводять до підвищення комерційних показників підприємства, оскільки стабільність і збільшення прибутку є однією з провідних цілей будь-якої справи.

Аудит, проведений нашими працівниками, дозволяє грамотно організувати робочий процес, забезпечивши прийняття вдалих та вчасних управлінських рішень.

Якщо підприємство працює, то рано чи пізно його власники розуміють, що необхідно захистити бізнес. Адже загрози для бізнесу з’являються з того моменту, як тільки бізнес починає приносити дохід.

У компанії DSP добре ознайомлені з усіма видами загроз, які можуть перешкодити діючому бізнесу. Так як економічна безпека – це один з основних напрямків нашої діяльності. А погрози можуть бути різноманітні. Ми їх класифікуємо за різними параметрами, створюємо прогнозні моделі, заздалегідь плануємо і створюємо системи протидії загрозам. Проводиться оцінка фінансових критеріїв і загроз, здатних нашкодити репутації компанії. Ми знаємо все про те, як захистити бізнес і що для цього необхідно зробити.

Для того, що б економічна безпека бізнесу була ефективною і результативною нею повинні займатися професіонали. Їх навички і знання дозволять компанії уникнути помилок інших підприємств.

Метою економічної безпеки є зведення до мінімуму загроз або повне їх подолання.

Економічну безпеку бізнесу можна розділити на наступні складові частини: фінанси, інформація, кадри, технології, а також правова і силова частини. З усіма цими аспектами в компанії DSPзнайомі детально і готові вирішити поставлене завдання з безпеки бізнесу будь-якого рівня.

Чому для забезпечення економічної безпеки необхідно звертатися до нас:

1. У нас працюють професіонали, які займаються забезпеченням безпеки не один рік і які знайомі з усіма тенденціями в цій сфері.

2. Ми ретельно проводимо аналіз діяльності компанії, щоб розробити найбільш ефективні способи для боротьби з загрозами та ризиками бізнесу в нинішньому часі і з поглядом у майбутнє.

3. Особисто проводимо перевірку персоналу компанії на детекторі брехні, а також за допомогою спеціальних тестів і методик. Це повністю усуває на підприємстві випадки крадіжок і шахрайств, а також допоможе виявити сліди негативного впливу на діяльність.

4. Проводимо аналіз конкурентів у рамках завдання з економічної безпеки Вашого підприємства. Аналіз вельми глибокий і докладний, що дозволить виявити кожну деталь впливу конкурентів і їх плани на майбутнє.

5. Компанія DSP веде свою діяльність в рамках закону.

Ви також можете дізнатися все про те, як захистити бізнес, звернувшись до нас.

Дізнайтеся більше:

Все більшим і більшим попитом у підприємців користується конкурентна бізнес розвідка, яка полягає в зборі інформації про інших учасників ринку. Збір інформації здійснюється в правових рамках, ми обізнані з законодавством та поважаємо його.
Актуальна, достовірна, свіжа інформація про плани Ваших конкурентів по діяльності гарантує можливість об’єктивної оцінки тенденцій розвитку ринку, а також дозволяє вчасно скорегувати власні завдання, плани і справи.
Компанія DSP надає повний комплекс консультацій з питань економічної безпеки, в тому числі з управління підприємницькими ризиками, оцінки фінансових і комерційних можливостей шляхом збору, обробки та аналізу інформації.
Компанія DSP починає роботу з ретельного вивчення організації роботи клієнта, областей ризику і передісторії проблемних питань. Слідом за цим визначаються вразливі і слабкі місця і виробляються необхідні рекомендації з тим, щоб визначити розумний і ефективний рівень корпоративної безпеки, який можна було б досягти з урахуванням виділених фінансових коштів. У разі, коли це стосується новостворюваних об’єктів і структур, DSP відстежує весь шлях від розробки концепції безпеки до інсталяції і випробування технічного обладнання та систем безпеки, змонтованих підрядником.
Бути серед лідерів провідним підприємствам допомагають у тому числі інформаційно-аналітичні послуги. Подібні послуги включають в себе збір та аналіз інформації в усіх сферах ведення Вашого бізнесу:
збір інформації про конкурентів (аналіз відомостей з відкритих джерел, маркетингові дослідження ринку тощо);
збір і аналіз інформації про контрагентів Вашої компанії (активи, платоспроможність, наявність непогашених заборгованостей тощо);
збір і аналіз фінансової інформації про майбутніх партнерів, їх можливі зв’язки з іншими компаніями, які можуть привести до негативних наслідків при веденні спільних проектів.
Наша компанія займається наданням послуг інформаційно-аналітичного характеру, спрямованих на забезпечення безпеки Вашого бізнесу та його подальший успішний розвиток.
Здійснюваний в цих цілях збір і аналіз фінансової та іншого роду інформації, спрямований на зниження і виключення фінансових ризиків, які виникають в результаті неякісного виконання робіт недбайливим контрагентом або неоплати наданих послуг та проданих товарів.
Які інформаційно-аналітичні послуги ми пропонуємо?
Стандартна бізнес-довідка про підприємство включає інформацію про:

 • дату і номер реєстрації підприємства;
 • юридичний статус;
 • форму власності;
 • юридичну адреса;
 • контактні дані (фактична адреса, номер телефону / факсу тощо);
 • П.І.Б. керівника;
 • інформацію про засновників, власників і керівників (у тому числі, можливо, негативна інформація стосовно засновників та керівників компанії);
 • статутний фонд;
 • банки-оператори;
 • реєстрацію в податкових органах та ІПН;
 • афілійовані структури (безпосередньо по компанії);
 • автотранспорт, зареєстрований на компанію (за необхідністю);
 • ділову репутацію компанії на ринку.

Розширена бізнес-довідка про підприємство включає в себе стандартну бізнес-довідку, а також інформацію про судові справи та аналіз судових рішень, винесених судами щодо підприємства, збір та аналіз інформації про підприємство, що міститься в ЗМІ та Інтернеті, а також на профільних інформаційних ресурсах, фактичну перевірку місця розташування підприємства, встановлення розпорядку роботи підприємства.

Перевірка персоналу – це ключове питання безпеки бізнесу. Недбало виконана перевірка співробітників може обернутися значними матеріальними і репутаційними втратами компанії.
Кадрові підрозділи, відчуваючи труднощі в підборі персоналу та бажаючи отримати потрібного їм фахівця, часто нехтують безпекою власної компанії. Такий підхід до питань кадрової безпеки абсолютно не відповідає реаліям, існуючим в українському бізнесі. Багаторічна практика нашої роботи дає підставу стверджувати, що ігнорування навіть елементарних вимог до перевірки найманих співробітників або вже працюючого персоналу в ряді випадків призводить до появи складних проблем, яких можна було уникнути.
Чому так важлива перевірка персоналу при прийомі на роботу?
Сьогодні можна купити будь підроблений документ: медичну книжку, паспорт, диплом про освіту, аж до дипломів кандидата і доктора наук. Легко уявити наслідки перебування такого «липового» фахівця на посаді вашого співробітника з маркетингу, головного бухгалтера, головного комерційного або фінансового директора і навіть генерального директора компанії. В умовах сучасних реалій українського бізнесу в високотехнологічних і висококонкурентних областях наслідки можуть бути катастрофічними.
Важливо так само враховувати і такий аспект кадрової безпеки, як можливі недобросовісні, а то і протиправні дії Ваших конкурентів: промислове шпигунство через спеціально підісланих до Вас співробітників, підкуп персоналу вашої компанії з різними цілями.
Компанія DSP проводить перевірку персоналу не тільки для малого і середнього бізнесу, а й для великих компаній, що мають власну службу безпеки. Аутсорсинг послуг з перевірки персоналу дозволяє великій компанії заощадити час і кошти. При цьому ми не є кадровим агенством і не зацікавлені у працевлаштуванні співробітників, що перевіряються. Наше завдання – максимально професійно виконати весь комплекс перевірок, щоб Ви могли повністю довіряти своїм майбутнім і нинішнім співробітникам.
Перевірка співробітників не обмежується перевіркою анкетних даних і перевіркою на судимість (хоча саме ці види контролю є тут найважливішими складовими). Залежно від побажання замовника перевірка персоналу, яку пропонує Вам компанія DSP, може бути:
проста (стандартна):
підтвердження даних – прізвище, ім’я, по батькові, дата і місце народження;
підтвердження адресних даних (реєстрації);
підтвердження паспортних даних (серія та номер паспорта, дата і місце видачі);
перевірка по базах даних податкової служби;
перевірка на наявність негативної інформації за доступними джерелами.
розширена (поглиблена) перевірка включає в себе стандартну, а також:
перевірка комерційної діяльності осіб (засновницька діяльність і керівництво юридичними особами);
перевірка і підтвердження місць працевлаштування, отримання характеризуючих даних;
підтвердження достовірності диплома про освіту;
збір іншої наявної інформації з відкритих джерел.

ККОМАНДА DSP

ВОЛОДИМИР ВЕДМІДЬ

СЕО, адвокат, експерт-поліграфолог


ДМИТРІЙ ПОПОВ

Кандидат психологічних наук,
експерт з психодіагностики
та профайлінгу


ОЛЕКСАНДР МОРОЗ

Поліграфолог, правознавець,
депутат ВРУ 1 скликання


ІГОР ІЩУК

Провідний аналітик, спеціаліст
в галузі детективної діяльності