DSP– юридичні та детективні послуги
+38 044 539 47 07
24/7
КОМПАНІЯ DSP
поліграф безпека захист

АУДИТ КОМПАНІЇ

 

Заключение по результатам исследования

Неможливо існувати в сучасному діловому світі без достовірної та об’єктивної інформації про стан справ на власному підприємстві.  Для того, щоб бути впевненим у тому, що надана звітність відображає реальний стан справ в компанії, керівникам необхідно вдатися до допомоги аудиторів і провести аудиторську перевірку підприємства або компанії.

Під аудитом або аудиторською перевіркою прийнято розуміти процедуру незалежної оцінки діяльності організації. Найчастіше аудиторській перевірці піддається бухгалтерська (фінансова) звітність організації з метою оцінки її достовірності. Але аудиторська діяльність крім аудиту включає в себе ще цілий спектр послуг:

 • оглядові перевірки
 • узгоджені процедури
 • компіляція фінансової інформації

Надання таких послуг дозволяє аудитору забезпечити замовникам доволі високий рівень впевненості в достовірності фінансової інформації.

Ми прагнемо до того, щоб аудит забезпечував не тільки перевірку достовірності фінансових показників, але і розробку пропозицій щодо оптимізації господарської діяльності з метою раціоналізації витрат і збільшення прибутку.

Цілями і завданнями аудиторської перевірки є: перевірка достовірності бухгалтерської (фінансової) звітності, експертиза фінансового стану суб’єкта господарювання, розробка рекомендацій щодо підвищення його фінансової стійкості і платоспроможності.

Ми проводимо аудиторські перевірки як в Києві, так і практично в усіх регіонах України. З більшою частиною наших Клієнтів нас пов’язує багаторічна плідна співпраця. Співробітники нашої компанії мають значний досвід роботи з українськими та міжнародними організаціями, великими холдинговими структурами та організаціями.

В рамках аудиторської діяльності компанія DSP пропонує своїм Клієнтам такі види аудиторських послуг:

 • обов’язковий аудит, виконаний за національними стандартами
 • ініціативний аудит звітності
 • аудит звітності, підготовленої за МСФЗ
 • податковий аудит
 • аудит за спеціальними аудиторським завданням
 • оглядові перевірки
 • виконання погоджених процедур
 • послуги в області бухгалтерського обліку: супровід і постановка бухгалтерського та податкового обліку
 • консультації в області бухгалтерського обліку, оподаткування, господарського права
 • фінансовий аналіз, аналіз господарської діяльності

Наша компанія DSP має великий досвід у сфері проведення аудитів компаній в різних сферах діяльності. Нами були перевірені компанії торгівлі, IT-сфери, державні та комунальні підприємства, сільськогосподарські і безліч інших напрямків. У кожній сфері свої правила і необхідні їх точні знання і розуміння для проведення аудиту.

Аудит компанії – це процедура, яка є незалежною перевіркою стану бухгалтерського обліку і всього внутрішньогосподарського контролю, а також перевіркою всіх проведених фінансово-господарських операцій на повну або часткову відповідність чинному законодавству.

Обов’язково аудит компанії необхідно проводити в наступних ситуаціях:

 • перед придбанням бізнесу/компанії;
 • перед податковою перевіркою;
 • якщо законодавство змушує зробити аудит компанії;
 • якщо Ви бажаєте бути впевненим, що у Вашій компанії всі операції правильні і відповідають наданим звітам бухгалтерії;
 • очікування інвестицій (незалежний аудит підвищує рівень довіри потенційних інвесторів);
 • перед продажем компанії (перевірка незалежними аудиторами підтвердить стан справ та об’єктивність фінансової звітності).

Проведена перевірка компанії нашими аудиторами, покаже кожен елемент діяльності підприємства, що перевіряється. В результаті Ви отримаєте звіт про всі напрями, що включає бухгалтерію, податки і безліч іншого.

Ми проводимо аудит компанії з метою виявити помилки, скорегувати їх або усунути. Перевірка компанії дозволить визначити правильність обраного напрямку (форми підприємства, складу і т.д.), звести до абсолютного мінімуму податкові ризики, а при необхідності терміново підготуватися до податкової перевірки.

Ми давно зрозуміли, що в основі зацікавленості нашими послугами лежить сприяння розвитку бізнесу наших Клієнтів шляхом надання професійних послуг гарантованої якості. Ми розглядаємо аудит як комплексну послугу, спрямовану на підвищення ефективності бухгалтерського, податкового та управлінського обліку.

Вибираючи нас в якості свого аудитора, Ви отримуєте об’єктивну і повну інформацію про стан справ у Вашій організації за прийнятними цінами!

ККОМАНДА DSP

ВОЛОДИМИР ВЕДМІДЬ

СЕО, адвокат, експерт-поліграфолог


ДМИТРІЙ ПОПОВ

Кандидат психологічних наук,
експерт з психодіагностики
та профайлінгу


ОЛЕКСАНДР МОРОЗ

Поліграфолог, правознавець,
депутат ВРУ 1 скликання


ІГОР ІЩУК

Провідний аналітик, спеціаліст
в галузі детективної діяльності