DSP– юридичні та детективні послуги
+38 044 539 47 07
24/7
КОМПАНІЯ DSP
поліграф безпека захист

ЗБІР ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

211

ВАМ НЕОБХІДНО ОТРИМАТИ АНАЛІТИЧНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЮДИРИЧНУ ОСОБУ?

Компанія DSP надасть необхідну Вам інформацію в найкоротші терміни. Вартість послуги   залежить від типу і кількості замовленої інформації. Перевірка контрагентів – це запорука майбутніх вдалих відносин і відсутності форс-мажорних ситуацій.

 Ми надаємо наступні послуги:

  • збір інформації про конкурентів (аналіз відомостей з відкритих джерел, маркетингові дослідження ринку тощо);
  • збір і аналіз інформації про контрагентів Вашої компанії (активи, платежоспроможність, наявність непогашених заборгованостей і т.д.);
  • збір та аналіз фінансової інформації про майбутніх партнерів, їх можливі зв’язки з іншими компаніями, які можуть призвести до негативних наслідків при веденні спільних проектів.

Наша компанія займається наданням послуг інформаційно-аналітичного характеру, спрямованих на забезпечення безпеки Вашого бізнесу та його подальший розвиток.

Здійснюваний в цих цілях збір і аналіз фінансової та іншого роду інформації, спрямований на зниження і виключення фінансових ризиків, які виникають в результаті неякісного виконання робіт недбайливим контрагентом або несплати за надані послуги та продані товари.

Вартість послуги – від 2000 грн.

Конфіденційність гарантуємо.

Замовити послугу і отримати консультацію Ви можете через електронну пошту, або просто зателефонувавши по телефону, вказаному на сайті.

ФОТО – ВІДЕОЗЙОМКА ОБ’ЄКТІВ, ЯКІ ВАС ЦІКАВЛЯТЬ

Приватні детективи компанії DSP надають послуги з фотографування і відеозйомки об’єктів, що Вас зацікавили. Після проведеної роботи ми надаємо фото і відеозйомку об’єкта в хорошій якості.

Вартість послуги – від 2000 грн.

Конфіденційність гарантуємо.

Замовити послугу і отримати консультацію Ви можете через електронну пошту, або просто зателефонувавши по телефону, вказаному на сайті.

ККОМАНДА DSP

ВОЛОДИМИР ВЕДМІДЬ

СЕО, адвокат, експерт-поліграфолог


ДМИТРІЙ ПОПОВ

Кандидат психологічних наук,
експерт з психодіагностики
та профайлінгу


ОЛЕКСАНДР МОРОЗ

Поліграфолог, правознавець,
депутат ВРУ 1 скликання


ІГОР ІЩУК

Провідний аналітик, спеціаліст
в галузі детективної діяльності